O Firmie

intarlogo1

Firma INTAR sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi informatycznej firm, grafiki komputerowej, tworzenia i administrowania stronami www oraz doradztwa finansowo – gospodarczego dla firm i instytucji. Firma INTAR sp. z o.o. została założona w 2006 r. przez grupę kreatywnych profesjonalistów, których celem jest wspieranie klientów w realizacji ich planów poprzez innowacyjne i świetnie zaplanowane działania. Firma INTAR sp. z o.o. jest partnerem nowoczesnych, dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw i podmiotów publicznych. Dostarcza instrumentów i narzędzi wspomagających realizację celów klientów oraz pomaga rozwijać i unowocześniać infrastrukturę, a także oferowane przez klientów produkty i usługi.


intarlogo3

INTAR IT specjalizuje się w outsourcingu informatycznym i zatrudnia specjalistów z zakresu IT, administrowania siecią, baz danych, obsługi i serwisu komputerów, grafiki komputerowej oraz tworzenia i zarządzania stronami internetowymi.

www.intar-it.pl

intarlogo2

INTAR Consulting specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie finansowo – gospodarczym, pozyskiwaniu kapitału ze środków krajowych i UE, sporządzaniu biznes planów, analiz finansowych oraz organizowaniu szkoleń. Tworzą go profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w pozyskiwaniu środków finansowych dla swoich klientów.

www.intar-consulting.pl